Karel İzmir Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279Şirketimiz, 2010 yılından günümüze IP-PBX Telefon Santralleri, Çağrı Merkezi Sistemleri, CCTV Güvenlik Kameraları, PDKS Cihazları, Araç Takip Sistemleri ve tüm ürünlerin çevre birimleri, projelendirme, satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermektedir.

Müşterilerimizin, haberleşme ve güvenlik sistemleri hakkındaki ihtiyaçlarını net bir şekilde analiz edip, en uygun maliyet ve efektif kullanımı birinci sırada tutarak akılcı çözümler sunmak amacıyla faaliyet göstermekteyiz.

Ana faaliyet alanlarımız, Karel’in ürün ve çözümleri olan PBX Telefon Santralleri, Çağrı Merkezi ve Güvenlik Sistemleri, Intercom Sistemleri başta olmak üzere teknoloji çözümlerinin kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerini kapsamaktadır.

Firmamız, Kurumsal IP Telefon Santrali ve Çağrı Merkezi alanında Türkiye’de doğmuş % 100 Türk Sermayeli bir dünya markası olan KAREL firmasının yetkili satıcısı ve teknik servisi olarak kurulmuştur.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyasında ki gelişmeler için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.